Віддалений сервер в Європі за доступними цінами

Наша компанія пропонує новим підприємствам, підприємствам які успішно розвиваються і яким необхідно модернізувати свою комп’ютерну техніку, а також компаніям які переживають за захист своєї інформації, 1С, баз даних — віддалені сервера, різних потужностей, в Європі, зокрема Німеччині та Франції.

Віддалений сервер, за своєю суттю це віддалений офіс, для підключення до нього необхідний лише інтернет і недорогі комп’ютери, ноутбуки, мобільні пристрої, всю решту навантаження візьме на себе віддалений сервер. Співробітники використовуючи свої логін і пароль підключаються до віддаленого робочого столу, який розташований далеко за межами нашої країни, отримують звичайну робочу середу, яка їм знайома — загальна база 1С, корпоративна пошта, офісні додатки, загальний доступ до файлів і до іншого спеціалізованого ПЗ. Немає необхідності перенавчати персонал, витрачати кошти на модернізацію обладнання, переживати за відсутність електроживлення і так далі. Нижче на зображенні намальована проста схема роботи віддаленого сервера (віддаленого офісу)

У чому переваги віддаленого сервера в Європі:

  • мобільність доступу. Підключення до віддаленого серверу можливо з будь-якої точки де є інтернет, на будь-який пристрій (домашній комп’ютер, з офісу, використовуючи планшет і навіть смартфон, бездискові тонкі клієнти), використовуючи будь-яку операційну систему
  • доступність і економія. Немає необхідності купувати дорогий сервер, стежити за його доступністю (бути залежним від інтернет-провайдера і електроживлення), з’являється можливість використовувати робочі комп’ютери, з мінімальними апаратними вимогами. Також при перебої в постачанні електроенергії в офісі інформація залишається / зберігається на сервері, що теж впливає на оперативність і терміновість виконання завдань. Оплата електроенергії за працюючий сервер в офісі складає порядком 300 гривень.
  • швидкість роботи. Роботу додатків обробляє віддалений сервер
  • надійність і безпеку. Ваша інформація буде розташовуватися в датацентрі Європи, доступ до інформації можливий тільки у співробітників, які мають відповідні доступи і паролі.
  • масштабованість. Швидкий старт роботи новим співробітникам, можливість об’єднання роботи на віддаленому сервері філіям компанії.
  • контрольованість. Можна проконтролювати своїх співробітників, на предмет знаходження на місці, побачити їх робочі столи.
  • файловий архів. Всі документи зберігаються в єдиному місці, а не розкидані у кожного співробітника на його робочому комп’ютері

Пропонуємо до розгляду два тарифних плани

1) Офісний (для комфортної роботи 5 осіб) — 2х ядерний процесор, 8GB ОЗУ, 160GB SSD, швидкість інтернету 1 Гб / с — вартість 700 грн в місяць

2) Оптимальний (для комфортної роботи 10 осіб) — 4х ядерний процесор, 16Гб ОЗУ, 320GB SSD, швидкість інтернету 1Гб / с — вартість 1000 грн на місяць

Можливі індивідуальні варіанти, що стосуються апаратної конфігурації сервера, і відповідно ціни.

 

У разі виникнення питань звертайтесь до нас за телефоном (095) 525 19 17 или пишить нам