Про компанію Posluga.zp.ua

Компанія Posluga.zp.ua

Служба сервісу з інформаційних технологій «Послуга» створена в 2011 році. З початку формування діяльності компанії було поставлено чимало завдань (від простого налаштування роутера до побудови і запуску в роботу інформаційних комп’ютерних систем підприємств з нуля, з подальшим технічним обслуговуванням), своєчасне вирішення яких дозволило успішно розвиватися і досягати високих результатів.

Основою стратегією компанії є надання найбільш повного сервісу для клієнтів, що включає в себе: надання якісних послуг, використання передових технологій і великий IT досвід наших співробітників. Завдяки цьому ми завоювали постійних клієнтів, і маємо можливість будувати довгострокові плани, реалізація яких приносить компанії процвітання.
Наші Клієнти успішно зосереджуються на основних бізнес-процесах, не відволікаючись на непрофільні види діяльності, зокрема обслуговування IT структури та інформаційної безпеки свого підприємства.

Служба сервісу з інформаційних технологій «Послуга» є надійним діловим партнером і будує довгострокові взаємини з Клієнтами на взаємовигідній основі.

Спектр послуг:

Висока якість

Забезпечення постійної роботи ІТ інфраструктури.

Гарантія відповідності

Консультації та підтримка технiчними фахiвцями

Думаємо про витрати клієнта

Мінімізація витрат на експлуатацію та підтримку ІТ інфраструктури.

Заявка на обслуговування

Ви можете звернутися у нашу компанію за допомогою навіть без договору. Заповніть, будь ласка, всі поля, щоб ми могли оперативно і чітко відреагувати на Вашу заявку і максимально швидко вирішити проблему.